תיבת ההמלצות

בתיבה זו אנחנו נציג ספקים שמספקים שירותים היקפיים לתקליטנים. אין הנהלת האיגוד ואו האתר ערבים לטיב השירות ואו לאיכותו. כל האמור במדור זה הוא בגדר המלצה בלבד. עם זאת, לאחר בדיקה ותחקור התחום בו מפעיל הספק את שירותי ראינו לנכון להמליץ על הספקים הבאים :

עו"ד אופיר לב

עו"ד אופיר לב, בעל ניסיון בתיקי הוצל"פ, דיני מחשבים, זכויות יוצרים, קניין רוחני, גביית חובות, חוזי מכר/רכש, דירות, מיסוי מקרקעין, אגודות שיתופיות, אפליה בכניסה למועדונים, דיני צרכנות, ליטגציה אזרחית ומסחרית ודואר זבל.משרדנו מייצג חברות וגופים רבים ונותן שירותי יצוג בבתי משפט וגביה כ-8 שנים תוך מתן דגש על שירות מהיר, יעיל, מקצועי, חדשני ועם יחס אישי. נקודת המבט שלנו היא שבעל העסק (תקליטן במקרה הזה) לא צריך לעסוק בכלל בלרדוף אחרי לקוחות כדי שישלמו לו או להתחנן או להתמקח על המחיר לאחר מעשה ועליו לעסוק בניהול העסק שלו בלבד.

אורי גולן

אורי גולן הוא מוזיקאי ותיק בתחום האירועים. בעל ניסיון עשיר בנגינה לזמרים, נגינה בהרכבים, יצירה ועיבוד מוזיקלי. הפסנתר הייחודי של אורי עוצב כדי לפתור את הקשיים של השכרה והגברת פסנתר כנף אקוסטי, תוך שמירה על היופי ואיכות הצליל. סגנונו הרומנטי והייחודי של אורי עוצב וגובש לאורך שנים. שירי אהבה המנוגנים מאהבה אמתית לנגינה, למוזיקה אשר מתבטאים בסגנון וחן.